Kim jesteśmy?

Firma "Mar Pol MEBLE" to nie duża firma z wieloletnim doświadczeniem, która wbrew ogromnym korporacjom zatrudniającym setki pracowników, indywidualnie podchodzi do każdego zamówienia - bo DLA NAS WYKONYWANIE MEBLI TO PASJA. Wysoka jakość wykonania w którą wkładamy serce i profesjonalizm powoduje, że meble na wymiar przez nas wykonane sprawią Ci radość, będą służyć Ci przez długie lata oraz staną się przedmiotem Twojej dumy i zazdrości sąsiadów.

Historia sukcesu

2008 -

w tym roku rozpoczęliśmy działalność jako "Mar Pol MEBLE".Uruchomione zostało biuro oraz zapoczątkowana została produkcja mebli "na wymiar". Do dnia dzisiejszego głównym celem naszej firmy jest opracowywanie nowych wzorów i zwiększanie użyteczności istniejących produktów.

2011 -

nawiązaliśmy współpracę z biurem projektowym "JEDYNE TAKIE WNĘTRZA", którego właścicielem jest Pani Paulina Kononowicz-Kwaśnik.Nasza koopreacja przyczyniła się do powstania wielu realizacji w pełni zadowalających naszych klientów.

Co oferujemy?

Masz dosyć standardowych rozwiązań ? Tworzymy aranżację wnętrz dopasowaną do indywidualnych potrzeb - tylko dla Ciebie stworzymy dowolnie WYMARZONY projekt. U nas nie liczy się ilość sprzedanych mebli od lat stawiamy na jakość i ten model się sprawdza. Zaprojektujemy i wykonamy :

Mar Pol Meble Š Wszelkie prawa zastrzeşone

Design by RADIALBEE